Informacja Starostwa Powiatowego w Lesku o wyłączeniu z ruchu drogi nr2283R Bukowiec- Dołżyca w związku z odbudową mostu w miejscowości Terka.

SZANOWNI PAŃSTWO!

W związku z rozpoczęciem prac przy odbudowie mostu w miejscowości Terka (zadanie pn. „Odbudowa mostu w ciągu drogi powiatowej Nr 2283R Bukowiec-Dołżyca, w miejscowości Terka w km 2+100”) wykonywanej przez Powiat Leski informujemy, że droga Nr 2283R Bukowiec-Dołżyca, na odcinku odbudowywanego mostu, na kilometrażu 2+100 zostanie WYŁĄCZONA Z RUCHU KOŁOWEGO I PIESZEGO OD DNIA 26 CZERWCA 2018 R.(WTOREK).
Termin ponownego otwarcia przejazdu przez most w miejscowości Terka to:
15 GRUDNIA 2018 R.
Jednocześnie informujemy, że obiekty gastronomiczne (Gospoda pod Monastyrem oraz smażalnie ryb) a także obiekty noclegowe w okolicy miejscowości Terka są dostępne dla turystów i będą funkcjonować w tym okresie normalnie.

Przepraszamy za utrudnienia!

Prosimy o korzystanie z objazdów zgodnie z tablicami informacyjnymi.